Instructeurs

Drum- en showfanfare Advendo

Frank Zijlstra - muziekinstructeur / drill instructeur

06 41 75 54 44 - frank.zijlstra@advendo.nl

Richard Kampstra - slagwerkinstructeur

0515-852911 - richard.kampstra@advendo.nl

Bauke Feenstra - drill instructeur

06 10 19 65 84 - bauke.feenstra@advendo.nl

Erik-Jan Brummel - tambour maître - ejb.brummel@gmail.com

------------------------------------------------------------

Drum- en showfanfare Jong Advendo

Rob Hamersma - instructeur blazersgroep

06 53 24 09 30 - rob.hamersma@advendo.nl

Stefan IJsselmuiden - slagwerkinstructeur

06 23 93 07 78 - stefan.ijsselmuiden@advendo.nl

Donna Tichelaar - instructrice showgirls

06 10 77 18 39 - dtigchelaar97@gmail.com

Kirsten Douwes - instructrice showgirls

06 24 13 30 78 - kirsten.lieve@live.nl

------------------------------------------------------------

ADVENDO KIDS GROEPEN

------------------------------------------------------------

Super Kids

Leandra Hoogstra -

06 18 94 04 30 - leandra.hoogstra@advendo.nl

Larissa Hoogstra

06 34 82 62 43 - larissa.hoogstra@advendo.nl

------------------------------------------------------------

AMV Kids

Nynke Teerenstra

06 39 61 04 29 - nynke.teerenstra@advendo.nl

------------------------------------------------------------

ADV Kids

Anke Klaaren

06 81 01 69 89 - anke.klaaren@advendo.nl

------------------------------------------------------------

Music Kids

Stefan Abma - instructeur blazersgroep -

06 11 14 70 59 - stefan.abma@advendo.nl

Lewi Zijlstra - Slagwerkinstructeur - lewi.zijlstra@advendo.nl

------------------------------------------------------------

Show Kids

Chantal Andringa - instructrice

06 50 43 10 22 - chantal.andringa@advendo.nl

------------------------------------------------------------

Jeugdcoördinator

José Tilstra

06 42 01 10 30 - j.c@advendo.nl

------------------------------------------------------------

T-Brass

Frank Zijlstra - muzikaal leider

06 41 75 54 44 - frank.zijlstra@advendo.nl

Wiebo Kooi – manager

06 13 54 05 16 – manager@tbrass.nl

------------------------------------------------------------

Advendo Slag & Vlag

Jurian Kampstra - instructie Slag -

06 29 88 63 85 - jurian.kampstra@gmail.com

Bianca Minnema - instructie Vlag

06 48 78 16 70 - vismin@home.nl

------------------------------------------------------------

Interne muziek en dans opleidingen (IMO)

Johannes Leeverink - Slagwerk

06 18 51 52 18 - johannes.leeverink@advendo.nl

Roelof Bakker - Blazers

06 29 30 53 71 - roelof.bakker@advendo.nl

Renee van der Veen - Blazers

058-21 57 299 - Renee.van.der.veen@advendo.nl

------------------------------------------------------------

IDO

Anke Klaaren - instructrice (IDO A&B)

06 81 01 69 89 - anke.klaaren@advendo.nl

Agenda / Evenementen

Bekijk de aankomende optredens van de diverse Advendo groepen!
Wilt u één van de Advendo groepen boeken of wilt u meer informatie? Klik hier