Instructeurs

Drum- en showfanfare Advendo

Marc Brinkhuis - Dirigent/Choreograaf

0515-433443 - marc.brinkhuis@advendo.nl

Richard Kampstra - slagwerkinstructeur

0515-852911 - richard.kampstra@advendo.nl

Bauke Feenstra - Drill instructeur

06 10196584 - bauke.feenstra@advendo.nl

Frank Zijlstra - Drill instructeur

06 41755444 - frank.zijlstra@advendo.nl

Erik-Jan Brummel - Tambour maître - ejb.brummel@gmail.com

------------------------------------------------------------

Drum- en showfanfare Jong Advendo

Rob Hamersma - instructeur blazersgroep

06 53 24 09 30 - rob.hamersma@advendo.nl

Stefan IJsselmuiden - slagwerkinstructeur

06 23930778 - stefan.ijsselmuiden@advendo.nl

Annette Wiggeman - instructrice showgirls

06 51789494 - wiggeman1@hotmail.com

------------------------------------------------------------

ADVENDO KIDS GROEPEN

Super Kids

Leandra Hoogstra - 06 18 94 04 30

Larissa Hoogstra - 06 34 82 62 43 - larissa.hoogstra@advendo.nl

------------------------------------------------------------

AMV Kids

Nynke Teerenstra - 06-39610429 - nynke.teerenstra@advendo.nl

------------------------------------------------------------

ADV Kids

Anke Klaaren - 06-81016989 - anke.klaaren@advendo.nl

------------------------------------------------------------

Music Kids

Stefan Abma - instructeur blazersgroep - 06 11 14 70 59 - stefan.abma@advendo.nl

Lewi Zijlstra - Slagwerkinstructeur - lewi.zijlstra@advendo.nl

------------------------------------------------------------

Show Kids

Chantal Andringa - instructrice - 06 50431022 - chantal.andringa@advendo.nl

------------------------------------------------------------

Jeugdcoördinator

José Tilstra - 06 42011030 - j.c@advendo.nl

------------------------------------------------------------

Afslag Sneek

Jaring Attema - muzikaal leider - 0515-412757 - jaring.attema@advendo.nl

Pieter Visser – manager - manager@afslag-sneek.nl

------------------------------------------------------------

T-Brass

Frank Zijlstra - muzikaal leider - 06-41755444 - frank.zijlstra@advendo.nl

Wiebo Kooi – manager - 06-13540516 – manager@tbrass.nl

------------------------------------------------------------

Advanced

Ellen Hamersma - instructrice - 06 50900076 - ellen.hamersma@advendo.nl

------------------------------------------------------------

Advendo Slag & Vlag

Jacco Minnema - instructie Slag - 06-38208091 - vismin@home.nl

Bianca Minnema - instructie Vlag - 06-48781670 - vismin@home.nl

------------------------------------------------------------

Interne muziek en dans opleidingen

IMO

Johannes Leeverink - Slagwerk - 06 18515218 - johannes.leeverink@advendo.nl

Roelof Bakker - Blazers - 06 29305371 - roelof.bakker@advendo.nl

Renee van der Veen - Blazers - 058 2157299 - Renee.van.der.veen@advendo.nl

IDO

Anke Klaaren - instructrice (IDO A&B) - 06-81016989 - anke.klaaren@advendo.nl

Laura Kampstra - IDO Docent Techniek A&B - 06-15047907

Agenda / Evenementen

Bekijk de aankomende optredens van de diverse Advendo groepen!
Wilt u één van de Advendo groepen boeken of wilt u meer informatie? Klik hier